Hakkımızda

Ben Arif Selim Kayımoğlu, Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. 10 yılı aşkın süredir PHP, HTML, CSS, JavaScript, MySQL dillerinin yanı sıra WordPress, XenForo, vBulletin ve MyBB gibi web sitesi yazılımı tecrübem var.  Bu dillerin yanında C, C#, C++ ve Java biliyorum.

Çok küçük yaşlarda merakımla atıldığım internet dünyasında pek çok web sitem oldu. Büyük, küçük birçok proje yaptım ve hala daha yapmaktayım. SEO ve bir web sitesi nasıl olmalı konularında yıllardır bu işin içinde olmamdan ötürü anladığımı düşünüyorum.

E-ticaretten foruma, haber sitesinden kişisel web sitelerine kadar kişisel veya kurumsal web siteleri nasıl olmalı çok iyi biliyorum. Arama motoru optimizasyonları, güvenlik ve modern duyarlı siteleri konusunda oldukça tecrübeliyim. Kendi projelerimde kullandığım teknikleri, bilgiyi ve tecrübeyi sizler için yapacağım projelerde birebir kullanacağım. Bu hem beni geliştirecek hem de sizlere oldukça modern ve güvenli projeler sunacağım.

Meraklı olduğumdan birçok kategoride web siteleri yaptım. Bunlar arasında kendim sıfırdan kodladığım sosyal ağ(Twitter tarzı), forum siteleri, haber siteleri ve kişisel siteler başta geliyor. Aynı zamanda araştırmaya ve kendimi geliştirmeye önem verdiğimden internet dünyasındaki son gelişmeleri de yakından takip etmekteyim. Arama motorlarının algoritma güncellemeleri, kodlama dillerindeki yeni gelişmeler vs.

Aynı zamanda teknoloji, bilgisayar, akıllı telefonlar ve IT(bilgi teknolojisi) konularında merakım oldukça yüksek. Şu anda aktif olarak TeknoBurada(teknoburada.net) isimli teknolojiye dair haber sitesinde İçerik Yazarıyım.

Projelerimiz kısmından aktif olarak yürüttüğümüz, bizimle çalışan siteleri bulabilirsiniz.

Sizler de profesyonel bir web sitesi istiyorsanız danışmak için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

LinkedIn’de ben: https://www.linkedin.com/in/arifselim/

Arif Selim Kayımoğlu

Webmaster, Bilgisayar Mühendisi

Arif Selim Kayımoğlu Web Site Yapımı